Bayrak Üretimi & İzmir Bayrak Flama

Bayrak Üretimi & İzmir Bayrak Flama

Bayrak üretimi firmamız tarafından en iyi şekilde yapılmaktadır. Birbirinden farklı bayrakların tercih edilmesi ile birlikte üretimde kullanılan her malzeme ürünlerin dayanıklı bir materyal olmasını sağlar. Böylelikle malzeme kalitesi ile uzun süre suya veya rüzgara karşı direnci oldukça fazladır. Bayrak üretimi için kısa sürede beklentileri karşılayarak kaliteli üretim ile hazırlanan bayrakları teslim ediyoruz. Deniz kod bayraklarından kırlangıç bayraklara kadar açık havaya uygun ve doğa olaylarına dayanıklı bir yapıya sahip olmalıdır. Bu sebeple de beklentileri en iyi şekilde karşılayan ürünler hazırlamaya devam ediyoruz. Birbirinden farklı seçeneklerin mevcut olduğu bir ürün portföyüne sahibiz.

Bayrak Üretimi Nasıl Yapılır ?

Üretilen her bayrağımız belirli ısı derecelerinde hazırlanan kumaşlar ve üzerine yapılan baskı ile üretilir. Böylelikle tercih edilen siparişin çeşidine göre üretim değerleri fark gösterir. Bayrak üretimi için kumaş seçiminde raşel kullanılır. Hem dayanıklı hem de uzun süre kullanım imkanı mevcuttur. Birçok bayrak seçeneği arasında firma bayrakları da tercih edilir. Baskı kalitesine göre kumaş üzerine istenilen firma logosu da basılır. Bayrak ebatları kadar kalitesi de önemlidir. Bu sebeple de öncelikle sipariş vererek kurumun isteğine göre sayıda baskı yapılır. Kumaş üzerine yapılan baskı için dijital baskı çeşidi tercih edilir. Her şeyden önce grafik tasarımcımız tarafından ortaya çıkarılan logo baskı için kullanılır. Kullanılan diğer baskı türleri ise,

  • Empirme baskı tekniği
  • Serigraf baskı tekniği
  • Fabrikasyon baskı tekniği

Bayrak Fiyatları ve Üretim Kalitesi

Tercih edilen bayrak türüne göre istenilen baskı türü için teknik ekip karar vererek tercihe göre ürün kullanılır. Kumaş türü ve baskısı yanında ebat seçeneğine de dikkat etmek gerekir. Bayrak fiyatları ise istenilen üretim miktarına göre değişim gösterir. Hem uygun fiyat aralıkları olmakla beraber aynı zamanda müşterilerimiz için de istenilen maliyette yapılır. Müşterilerimiz için üretim kalitesine dikkat etmekteyiz. Bu sebeple de zamanında üretimini tamamladığımız bayrakları zamanında teslim ederek müşterilerimizi bekletmiyoruz. İzmir bayrak üretimi için makam ve salon bayraklarına kadar birçok sipariş verilebilir. Her siparişte beklentileri karşılamaktayız. Aynı zamanda telalı veya telasız kullanım ile birlikte pirinç ve krom döküm olan bayrak direğine sabitlenir.

13.01.2022
311
Whatsapp
Ahmet Yılmaz
Ahmet Yılmaz
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?