Kortej Bayrağı Satışı, Kortej Bayrak Nedir?

Kortej Bayrağı Satışı, Kortej Bayrak Nedir?

Kortej bayrağı son zamanların çok satılan ürünlerinden biri haline geldi. 50 cm’den 6 metreye kadar en yükseliği yapılabilen kortej bayrağı ihtişamlı bir görüntüye sahiptir. Bayrağın rulo boy uzunluğu 2000 metre gibi yapılabilir. Daha fazla uzunluk için özel çalışma gerekir. Kortej bayrağı fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kortej bayrağı önemli günlerde ve milli bayramlarda sıklıkla kullanılan ihtişamlı ve görünüş açısından etkileyici bir ürünümüzdür. Kutlamalarda, mitinglerde, milli bayramlarda, anmalarda kullanabileceğiniz üstün kalite standartlarında hazırlanmış kortej bayraklarını sipariş verebilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kortej Bayrağı Nasıl Üretilir ?

Kortej bayraklarında tüm ülkelerin bayrakları baskı yapılabildiği gibi ayrıca Atatürk posterleri, parti ve takım logolarınında baskısı yapılabilmektedir. Kortej bayraklarında yüksek çözünürlüklü üretim makinelerimizi kullanıyoruz. Kortej bayrağı belli Türk bayrağı ölçülerinden oluşan, ardarda dizilmiş bayrak rulosudur. Yürüyüş sırasında kolay taşınabilmesi açısından karşılıklı tutma aparatları dikilir. Yürüyüş bayrağı olarakda adlandırlan kortej bayrağı istediğiniz uzunlukta yapılabilir. Kortej bayrağının üretim aşamalarında kesim olmadığı için rulo şeklinde sizlere teslimatını yapıyoruz.

Kortej Bayrak Kullanım Alanları

Kortej yürüyüşlerinde kullanılan bu bayraklar daha çok milli bayramlarda ve anma törenlerinde kullanılmaktadır. Kortej bayrağı genellikle Türk bayrağı baskılı kesilmemiş bir kumaş rulodur ve uzunluğu genişliğinden çok daha fazladır. Okul bayrağında hilal ve yıldızlar sıralanır. Normal şartlar altında, şehir merkezinde veya sokaklarda, insanlar bir geçit töreninde bayrağı, bayrağın her iki ucundaki tutamaçlardan tutarak şehir bayrağının etrafına veya sokakta sararlar. Ulusal bayramlarda ve önemli günlerde okul bayrak gösterileri yapılır. Flama olarak son yıllarda ilgi gören kortej bayrak fuarı için ihtiyacınız olan kortej bayrağını ister kaliteli kumaş olsun ister uygun fiyatlarla üretebiliyoruz. İzmir bayrağı üretimi için lütfen kortej bayrak üretimi ile iletişime geçiniz.

Yürüyüş Bayrağı Ölçüleri

Kortej logo boyutu; 1.5×50m, 1.5×100m, 1.5×150m, 1.5×200m, 2×50m, 2×100m, 2×150m, 2×200m, 2×250m, 2 ×300 metre. 3×50 metre. 3×100 metrelik Kortej bayrağı dayanıklı ve sağlam kumaştan yapılmalıdır. Kortej Bayraklarımızda sağlamlık ve kalite oldukça önem taşımaktadır. Kortej bayrağı genellikle yürüyüşlerde kullanıldığı için sağlamlığı ve renk doygunluğu oldukça önemlidir. Bayrak olarak kortej bayraklarımızı kesime ihtiyaç duymadan olduğu gibi rulo halinde müşterilerimize teslim ediyoruz. Kortej bayrağı konusunda renk, kalite ve dayanıklılığa özen gösteriyoruz. Online kortej bayrağı siparişi verebileceğiniz gibi, direkt bizimle iletişime geçerek de kortej bayrağı siparişi verebilirsiniz. Türkiye geneline aynı gün teslimat yapılabileceği gibi şehir dışından verdiğiniz bayrak siparişleriniz sipariş adetinize göre aynı gün kargo yapılabilir.Kortej bayraklarımızda en 1 metreden başlar 6 metreye kadar çıkabilir, uzunluk ölçülerinde herhangi bir sınır yoktur. Kortej bayrak kullanım alanına göre uzunluk ölçüsü belirlenir, 1 metreye 20 metrede olabilir 50 metrede veya 3 metreye 45 metre olabilir. Kortej bayrağı ölçü ve fiyat bilgisi için bizimle detaylı görüşme sağlayabilirsiniz. web sitemizde yer alan iletişim numaralarında bizlere istediğiniz bayrağı tarif edebilir ve sipariş oluşturabilirsiniz. Sektörde 15 yıllık tecrübemizle siz değerli müşterilerimize söz verdiğimiz gibi hazırlayıp teslim ediyoruz.

Hizmet Teklif Formu
[contact-form-7 id="161" title="Teklif"]
28.12.2021
488
Whatsapp
Ahmet Yılmaz
Ahmet Yılmaz
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?