Sopalı Bayrak Nedir ?

Sopalı Bayrak Nedir ?

Sopalı bayrak kullanımı için oldukça geniş bir alanda tercih imkanı mevcuttur. Birbirinden farklı renk düzeni ve baskı kalitesi ile birlikte üretimi sağlanır. Beklentileri en iyi şekilde karşılayan sopalı bayrak içerik özelliği ile birlikte uygun ölçüler alındıktan sonra üretimde en iyi şekilde hazırlanır.

Bayrağın üretimi yapıldıktan sonra sopa üretimi de yapılmaktadır. Böylece hazırlanan bayrak sopaya monte edilir ve hazırlan sopaya monte işlemi yapılarak kullanıma hazırlanır. Birçok çeşidi mevcut olmakla beraber istenilen ebatta hazırlanır.  Özel günlerde tercih edildiği gibi siyasi partilerin de kullanımı mevcuttur.

Farklı ebatlarda bulunmakla beraber aynı zamanda kaliteli malzeme yapısına sahiptir. İmalat sırasında 200-230 derecede fikse edildikten sonra diğer işlemler yapılır. Kolay bir kullanım ve dayanıklı bir içeriğe sahiptir. Bu sebeple de birçok kişi tarafından tercih edilen bir kaliteli bir yapıya sahiptir.

Sopalı Bayrak Üretimi

Sopalı bayraklarda kullanım alanları değişim gösterebilir. Her biri istenilen ebatta üretilir. Kullanım için de bağlı bulunduğu sopa ise fitilden geçirilerek sarılır. Böylelikle sopada monte etme işlemi tamamlanmış olur. Sopalı bayrak kullanım sayısına göre üretilir. Özellikle 25’er adet üretim yapılarak paketlenir. Baskı işlemi bittikten sonra tek tek özenle sıcak kesim yapılır.

Öncelikle kesim toplu olarak yapılır. Böylece ürün definasyona uğratılmadan üretim planlanır. Bu şekilde istenilen miktarda üretim ve baskı gerçekleştirilerek istenilen sayıya ulaşılır. Beklentiyi karşılayan ürün aynı zamanda kumaş seçimi olarak da raşel tercihi mevcuttur. Her zaman fark edilir bir kaliteye sahip olan bayrakların sopalı olma sebebi de kullanılacak yerlerde belirli elde tutulması içindir.

Tercih edilen kalite kumaşı ve baskı çeşidi ile beraber oldukça önemlidir. Birçok detayı barındıran üretim aşaması için belirtilen özelliklerde bayraklar mevcuttur. Kumaş olması ile aşınma ve hava olaylarına oldukça dayanıklıdır. Uzun ömürlü bir kumaş ve baskı kalitesi ile tercih edilen üretime sahiptir.

Sopalı Bayrak Kullanım Alanı

Her zaman milli bayramlarda kullanılan ve özel günleri kapsayan sopalı bayrak tercihi oldukça önemlidir. Kullanımı yaygın olan ürün aynı zamanda kaliteli bir üretim ile birlikte satışı mevcuttur. Sopalı bayrak tercih edilen alanlar ise,

 • Milli bayramlar
 • Siyasi parti mitingleri
 • Spor karşılaşmalarında
 • Özel günlerde ve kutlamalarda
 • Seçim kampanyaları

Yukarıda mevcut olan alanlarda oldukça fazla kullanılan bayraklar, özel kırılmaz ve esnek sopalara monte edilir. Böylelikle dayanıklı ve esnek yapısı ile kırılma gözlenmez.

Sopalı Bayrak Fiyatları

Farklı ebatları kapsayan bayrak seçenekleri birbirinden farklı boyutlarda üretilir. Her ebat kullanım alanına göre değişim göstermektedir. Sopalı bayrak ölçüleri ise,

 • 20×30
 • 30×45
 • 40×60
 • 50×75
 • 70×105
 • 100×150

Yukarıda verilen ebatlar her zaman kullanılan ölçüleri kapsamaktadır. Yanına sopa ile montajı yapıldığında ebatlar biraz daha büyüme gösterir. Sopalı bayrak fiyatları ise üretim ebatına ve kullanılan malzemeye göre değişim gösterir. Birçok çeşidi olmak üzere kaliteli bir yapıya sahip olan bayrak seçenekleri aynı zamanda uygun fiyat aralıklarına sahiptir. Bu sebeple de tercih edilme oranı en fazla olan bayrak türleridir. Sopalı bayrakların özel günlerde ve okullarda da tercih edilmesinden dolayı kullanım yerleri oldukça fazladır. Her biri baskı ve renk kalitesinin yüksek olduğu kumaş seçeneği ile üretilir. Raşel kumaş ile beraber sıcak fikse yapılması da baskıyı sabitleme işlemi için önemli bir uygulamadır. Sopalı bayrak uygun fiyatları ve üretim sıklığı ile en çok tercih edilen bayrak seçenekleri arasındadır. Bu sebeple de küçük ebatların satışı fazla olmakla beraber birçok ebatta alım sağlanan bayraklar arasındadır.

Hizmet Teklif Formu
[contact-form-7 id="161" title="Teklif"]
27.12.2021
346
Whatsapp
Ahmet Yılmaz
Ahmet Yılmaz
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?