Taraftar Bayrağı

Taraftar Bayrağı

Ülkemizde sporun her alanında aktif olarak yer almakta  ve bir çok spor dalında önemli başarılara imza atmaktadır. Şüphesiz ki bu başarılarda takımın çalışmasın büyük önemi olmakla birlikte taraftar desteğinin de ciddi bir payı vardır. Müsabaka sırasında koordine olmuş, takımına yoğun destek veren taraftar desteklenen takım için yeri geldiğinde fazladan bir hatta birkaç oyuncu anlamına gelebilir.

Taraftarın coşkusunu yansıtan en dikkat çekici unsurdur ise taraftar bayrağıdır. Taraftarın takımına olan desteğini göstermenin sembolü olan bayraklar birçok farklı şekilde kullanılabilir. Kimi zaman uzun bir afiş olarak kullanılan taraftar bayrağı kimi zaman sopa takıp elde sallanarak kimi zamanda balkonlara asılarak kullanılabilir. Bunların yanı sıra balkonlara ve binalara asılarak yada yelken bayrak olarak da kullanımı oldukça yaygındır. Farklı şekillerde üretilebilen taraftar bayraklarında dikkat edilmesi gereken en önemli husus; takımın renklerini canlı bir şekilde yansıtmak ve uzun süre ve sürekli kullanılacak bayraklar tercih etmektir.

Taraftar Bayrağı Üretimi

Taraftar bayrağı üretiminde canlılığı ve sürekli kullanımı esas alan firmamız ürettiği ürünlerle taraftarın mutluluğuna ortak olmak istemektedir. Her zaman kaliteyi ve müşteri memnuniyetini  ön planda tutan firmamız kalite kontrol testleriyle kendisi ispatlamış ithal boyaları kullanmakta ve amacına uygun dayanıklı kumaşları tercih etmektedir.

Taraftar bayrakları taleplere göre perakende olarak ya da adetli olarak üretilmektedir. İstenilen her ebatta farklı kullanım şekillerine göre özel üretim de yapılabilmektedir.

Bayrak Baskı Hakkında

Bayrak baskı yaptırmak isteyen kişiler ya da firmalar bayrak üreticileri ile iletişime geçmektedir. Bayrak üretici firmaları bayrak baskı işlemini birkaç farklı teknik ile alıcılarına hazırlamakta ve sunmaktadır.

Bayrak baskı yaptıracak kişi ister kendi tasarımını bayrak üreticisinden talep edebilir isterse de tasarımı da üreticiye hazırlatabilmektedir. Üreticiye tasarlatılacak bayrak baskı, kişinin isteği göz önüne alınarak yapılmaktadır. Üretimi isteyen kişi hangi baskı tekniğinin kullanılacağını, baskı yapılacak tasarımı üreticiye detaylı bir şekilde aktarmaktadır. Üretici tasarladığı bayrak baskıyı sipariş verecek kişiye göstererek onaylatmaktadır. Onaylanan tasarım ardından üretime alınmaktadır. Yine üretimde de sipariş veren kişinin tercihine göre baskı tekniklerinden biri seçilmekte ve üretim bu şekilde tamamlanmaktadır.

Bayrak baskı fiyatları ise tasarlanma aşamasından, tasarımın büyüklüğü ya da küçüklüğü, tasarımın içeriği ve baskı tekniğine kadar farklı şekilde belirlenmektedir. Burada özel olarak üretilen bayrakların fiyatları izlenilecek yollara göre güncellenmektedir.

Hizmet Teklif Formu
[contact-form-7 id="161" title="Teklif"]
03.02.2023
124
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Ahmet Yılmaz
Ahmet Yılmaz
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?