Trabzonspor Bayrağı

Trabzonspor Bayrağı

Trabzonspor bayrağı, bayrak üretici firmaların üretecekleri bayrağı farklı baskı sistemleri ile kumaş üzerine işleme yöntemi olmaktadır. Baskı şeklinde üretilen trabzonspor bayrakları yıkamaya ve akmaya karşı garantili olarak üretilmektedir. Dijital baskı yöntemi ile üretilen bayrakta tasarımı hazırlanan bayrak, bilgisayar ile direk olarak makineye gönderilmekte ve baskıya hazır hale gelmektedir. Bu işlem oldukça kısa bir sürede yapılmaktadır.

Trabzonspor bayrağı imalatı yapan firmalar bayrak kumaşlarını özel olarak dokunmuş kumaşlardan seçmektedir. Bu kumaş türleri,

 • Alpaka raşel
 • Triko polyester
 • Polyester saten
 • Kristal saten
 • Mat saten
 • Atlas saten

şeklinde sıralanmaktadır. Bayrak baskı yapılacak firmalar bu kumaşların üzerine farklı teknikler ile logo ve ya amblemler uygulamaktadır. Kullanılan teknikler de,

 • Empirme baskı
 • Dijital baskı
 • Serignaf baskı
 • Fabrikasyon baskı

olarak sıralanmaktadır. Bayrağın kullanım alanına göre de kenar kısımları ısı kesim ya da dikişli tek kat ve çift kat şeklinde olabilmektedir.

Baskı türlerinden fabrikasyon baskı yöntemi ve dijital baskı yöntemi ile basılan bayraklar yıkamaya karşı son derece dayanıklı olmaktadır. Empirme baskı yöntemi ve serignaf baskı yöntemi ile basılan bayraklar ise akmaya karşı dayanıklı olmaktadır.

Bayrak Baskı Hakkında

Bayrak baskı yaptırmak isteyen kişiler ya da firmalar bayrak üreticileri ile iletişime geçmektedir. Bayrak üretici firmaları bayrak baskı işlemini birkaç farklı teknik ile alıcılarına hazırlamakta ve sunmaktadır.

Bayrak baskı yaptıracak kişi ister kendi tasarımını bayrak üreticisine üretebilmekte isterse de tasarımı da üreticiye hazırlatabilmektedir. Üreticiye tasarlatılacak bayrak baskı, kişinin isteği göz önüne alınarak yapılmaktadır. Üretimi isteyen kişi hangi baskı tekniğinin kullanılacağını, baskı yapılacak tasarımı üreticiye detaylı bir şekilde aktarmaktadır. Üretici tasarladığı bayrak baskıyı sipariş verecek kişiye göstererek onaylatmaktadır. Onaylanan tasarım ardından üretime alınmaktadır. Yine üretimde de sipariş veren kişinin tercihine göre baskı tekniklerinden biri seçilmekte ve üretim bu şekilde tamamlanmaktadır.

Bayrak baskı fiyatları ise tasarlanma aşamasından, tasarımın büyüklüğü ya da küçüklüğü, tasarımın içeriği ve baskı tekniğine kadar farklı şekilde belirlenmektedir. Burada özel olarak üretilen bayrakların fiyatları izlenilecek yollara göre güncellenmektedir.

Hizmet Teklif Formu

  20.02.2022
  427
  Whatsapp
  Ahmet Yılmaz
  Ahmet Yılmaz
  Merhaba
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  steroid satın al steroid sipariş steroid fiyatları orjinal steroid